Chrániče zubů Bulwark

 
Ochrana zubů při kontaktních sportech, jako jsou hokej, americký fotbal a bojové sporty je stejně důležitá, jako ochrana hlavy, či jiných částí těla.
Stomatologická laboratoř Queen’s smile vyrábí profesionální zubní chrániče pro vrcholové i rekreační sportovce a pro každého, kdo cítí potřebu chránit si zuby.
Některé naše chrániče najdete ve fotogalerii.Chrániče zubů vyrábějí atestovaní zubní technici, kteří pravidelně navštěvují školící kurzy zabývající se výrobou zubních chráničů. Každý chránič zubů je vyráběn na míru, jedním technikem na základě otisku chrupu. Individuálně zhotovené chrániče zubů jsou pohodlné, nevadí při dýchání a řeči, jsou vyrobeny dle přesné výšky skusu, dokonale se adaptují na čelist a nedochází ke ztenčení ochranné hmoty při intenzivnějším skousnutí. Zubní chrániče vyrábíme v různobarevných provedeních, s logem, nebo jménem hráče, či názvem klubu.
Jednotlivé kategorie zubních chráničů se liší především v druhu použitého materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, dále stupněm tvrdosti a druhem použité výztuže, určené pro rozptýlení úderu. Zubní chrániče se dělí do pěti kategorií:

Light – určené pro děti a málo kontaktní sporty
Medium – pro nekontaktní sporty (basketball, fotbal, motokros, házená)
Heavy – pro kolizní sporty jako (skateboarding, baseball, fourcross, karate)
Light Pro – pro tvrdé kolizní sporty (pozemní hokej, floorbal)
Heavy Pro – pro nejtvrdší kolizní sporty (lední hokej, box, rugby)

Naše výrobky používá řada sportovních klubů, profesionálních sportovců i reprezentantů národního hokejového týmu.

 

 

Naše chrániče používají například tito sportovci:

Míra „Inkvizitor“ Brož